به گزارش خبرگزاری مهر، سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکام جداگانه‌ای اعضای شورای سیاست‌گذاری بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم را منصوب کرد. همچنین وزیر ارشاد عبدالهادی فقهی‌زاده را به عنوان رئیس شورای سیاست‌گذاری منصوب کرد.

عبدالهادی فقهی‌زاده، احمد مسجد جامعی، عباس سلیمی، محمدعلی خواجه پیری، حجت‌الاسلام حمید محمدی، حجت‌الاسلام محمدرضا حشمتی، حجت‌الاسلام محمدعلی خسروی، حجت‌الاسلام محمدعلی مهدوی‌راد، حجت‌الاسلام عبدالهادی مسعودی، حجت‌الاسلام محمد مهدی معراجی، حجت‌الاسلام احمد مازنی، ابوالقاسم ایرجی، ولی یار احمدی، محمدرضا جوادی یگانه، نجفقلی حبیبی و لادن حیدری به عنوان اعضای شورای سیاست گذاری منصوب شدند.

بنابر این گزارش صالحی در حکم جداگانه‌ای عبدالهادی فقهی‌زاده را به عنوان رئیس بیست‌وهشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم منصوب کرد.

در بخشی از حکم وزیر ارشاد خطاب به فقهی زاده آمده است؛

اکنون که آن آوای دلنشینی که در شب تیره برخاست، در سراسر گیتی طنین انداخته و روشنایی شورانگیز کلام حق، دل‌ها را به شور و اندیشه‌ها را به نور مزین می‌کند؛ بزرگداشت آن کلام نور عظیم‌تر می‌نماید.

با توجه به شایستگی و تجارب مفید جنابعالی به موجب این حکم به سمت رئیس بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم منصوب می‌شوید. امید است با تلاش مجدانه و بهره‌گیری پیوسته از تجارب گذشته و ظرفیت‌های حوزه‌های مختلف قرآن و عترت به ویژه تشکل‌های صنفی و نهادهای مردمی مؤید و موفق باشید.

منبع : خبرگزاری مهر