به گزارش خبرنگار مهر، کرسی‌های تلاوت نفحات‌القرآن در هفته جاری ویژه ولادت امام حسن عسکری (ع) برگزار می‌شود.

این محافل با همت دارالقرآن نفحات‌القرآنی طی چند سال اخیر در تهران راه‌اندازی شد و طی آن قاریان ممتاز و بین‌المللی قرآن کریم باحضور در مساجد و مراکز مختلف بدون چشم‌داشت تلاوت می‌کنند.

بر همین اساس هادی موحدامین ر وز شنبه ۱۹ آذرماه در محفل انس با قرآن کریم واقع در مسجد الغدیر به نشانی تهرانسر، شهرک دریا تلاوت خواهد داشت. یکشنبه ۱۰ آذرماه پس از نماز مغرب و عشا محسن امامی در مسجد امام حسن(ع) به نشانی فلکه سوم دولت‌آباد محفل انس با قرآنی را برگزار خواهد کرد.

حسین بیات دوشنبه ۱۱ آذرماه پس از نماز مغرب و عشا در مسجدجامع قلهک به نشانی خیابان شریعتی تلاوت خواهد کرد.

بر همین اساس کریم منصوری قاری بین المللی قرآن نیز روز چهارشنبه ۱۳ آذر پس از نماز مغرب و عشا در مسجدجامع امام صادق(ع) واقع در میدان صادقیه در محفل انس با قرآن تلاوت خواهد نمود.در موسسه امام سجاد(ع) سیدنی استرالیا نیز قاریان ایرانی و افغانستانی امروز شنبه بعد از نماز مغرب و عشاء محفل انس با قرآنی داشته و تلاوت خواهند کرد.

در این محافل مفاهیم آیات در برگه‌هایی در اختیار مستمعین قرار می‌گیرد تا ضمن استماع تلاوت از محتوای آیه هم استفاده کنند. همچنین به کودکان حاضر در محفل هدایایی تقدیم می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای برگزاری این محافل در مسجد و حسینیه مورد نظرشان با تلفن ۰۹۱۲۸۰۴۶۸۴۳روابط‌عمومی دارالقرآن نفحات القرآن تماس حاصل کنند.

منبع : خبرگزاری مهر