رئیس سازمان دارالقرآن الکریم روز شنبه مورخ ۹۸/۹/۲۳ از ساعت ۱۰ صبح با حضور در اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران ضمن دیدار و جلسه با مدیر کل و مدیران ستادی ، از اداره امور قرآنی استان بازدید و در جریان فعالیت های قرآنی قرار گرفتند.

حجت‌الاسلام و المسلمین اخوان صباغ، با تاکید بر جایگاه با اهمیت تهران در پیشران بودن در کارهای فرهنگی گفت: ما هرگاه در مسئله ای تهران را به حرکت در آوردیم بقیه ی نقاط کشور هم به حرکت در آمدند از این رو در بحث ارتقای فرهنگ قرآنی نیز حساب ویژه ای بر روی همکاری با سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران باز کرده ایم.

وی، افزود: قرآن یکی از داشته های دین ماست که می تواند به راحتی محور وحدت بین افراد مختلف جامعه باشد. اگر چه ترویج قرآن به شکل سنتی و قدیمی دیگر قابل قبول نیست و نمی توان صرفاً به آن متکی بود.

رئیس سازمان دارالقرآن الکریم، با تاکید بر اهمیت استفاده از استارت آپ ها در ترویج فرهنگ قرآنی گفت: در تلاش هستیم تا با ایجاد ارتباط با فعالان این حوزه، زمینه را برای راه اندازی و حمایت از طرح های استارت آپی فرهنگ قرآنی، در دستور کار قرار دهیم.

حجت‌الاسلام و المسلمین سهرابی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران، گفت: ما در تهران آمادگی داریم تا در تمام حوزه ها همراه سازمان دارالقرآن باشیم و در طرح های مختلف شرایط را برای همکاری فراهم کنیم.

گفتنی است: حجت‌الاسلام و المسلمین حسین نظری، رئیس اداره امور قرآنی استان تهران، گزارشی از عملکرد اداره امور قرآنی این اداره کل، ارائه کرد و همچنین پیشنهاداتی در خصوص یک تارنمای ایده پردازی با موضوع فرهنگ قرآنی و همچنین راه اندازی شبکه ی تبلیغ محتوای چندرسانه ای مرتبط با قرآن را بیان کرد.

استان و شهر: سازماندسته‌بندی: اخبار سازمانمنبع : تلاوت